19 czerwca 2015

115. My life flashed before my eyesWitajcie wszyscy po raz kolejny. Jest mi niezmiernie miło dodawać kolejną notę. Za tydzień większość już ma wakacje, także cieszymy się wszyscy. Ja je już mam z ponad miesiąc i ostatnio zrobiłam sobie wycieczkę po Polsce :D pochwalę się, że jeździłam II linią metra >szpan<  :D  takie urozmaicenie dla moich nudnych wakacji.
W części graficznej dzisiaj niekoniecznie wiele, gdyż przez ostatnie kilka dni nie było mnie w domu. Ale mam nadzieję, że mimo to się Wam coś spodoba ;) zapraszam dalej :D


Sygnatura:
Nagłówki:


Koloryzacje PSD:


W sumie to na tyle. Bardzo chciałam się wyrobić z notką przed północą, a więc jest ;) do zobaczenia za jakiś czas :D

11 komentarzy:

 1. Weszłam na bloga tylko dlatego, że wydawało mi się, że kojarzę cytat z tytułu notki. Tak jak myślałam, ktoś tu słucha Adasia :D Nagłówek z Another jest genialny! Już od dawna nie używałam koloryzacji od kogoś, ale ostatnia wygląda ciekawie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha :D hahaha, w Adasiu siła :D ano ja słucham ;) śledzę, go od 2009 roku, (od czasów 8 edycji AI, gdzie go wyhaczyłam i mi się spodobał), i on jest takim wyjątkiem, bo tak na serio, to słucham całkiem innej muzyki.
   Dziękuję, bardzo mnie to cieszy i życzę miłego korzystania z koloryzacji :D

   Usuń
  2. Jak się ciekawie złożyło, ja go zaczęłam słuchać tuż po Idolu i też jest wyjątkiem w moich upodobaniach, bo zwykle słucham metalu i tym podobnych. Jestem pewna, że to przez jego zniewalający głos :)

   Usuń
  3. Mam dokładnie tak samo. Słucham metalu i najczęściej tego najcięższego. Dobrze, że jeszcze tacy artyści istnieją ;) nadzieja dla muzyki :D

   Usuń
 2. kiedy notka Mrs Punk i Nat x?

  OdpowiedzUsuń
 3. ta sygnaturka jest jednoczesnie niepokojąca jak i świetna :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Strayheart, Słoneczko!
  Kiedy będziemy mieli okazję podziwiać, kolejne Twoje dzieła? :) <3

  OdpowiedzUsuń
 5. @StrayHeart

  Stray, strzeż się! Napisałam do ciebie mejla :)

  OdpowiedzUsuń
 6. @StrayHeart
  Lepiej się z Tobą skontaktować przez gg, czy e - maila?

  OdpowiedzUsuń