Autorki

Autorki - czyli kilka słów o nas.

StrayHeart
Hej. Mam na imię Agata i mam 18 lat.W niektórych miejscach można mnie znaleźć pod nickiem sasha, tutaj jestem StrayHeart. Grafiką zajmuję się od 23.12.2011. Nie wiem dlaczego akurat wtedy, ale jakoś tak wyszło xD. Zaczynałam podobnie jak Invisible od forumowych sygnatur. Potem wzięłam się za nagłówki i ogólnie te prace na większym poziomie. Mimo, że mogą mi nie do końca wychodzić, ale ćwiczę i staram się być coraz lepsza w tym co robię. Pracuję w Adobe Photoshop CS6. Oprócz grafiki moim zamiłowaniem są książki, filmy, a także muzyka. W życiu kieruję się zasadą "wszystkiego po trochu", dlatego też nie mam na razie żadnego własnego, określonego stylu nawet w wykonywaniu grafiki. Do tego jestem strasznie leniwa...
tumblr || lubimyczytać || filmweb

Erenae
Hej. Jestem erenae (wcześniej xslaveex, Invisible). Grafiką zajmuję się od września 2011 roku. Na początku były to sygnatury forumowe. Nagłówki i większe prace robię jakoś od stycznia 2013 roku. Znajdziecie mnie jeszcze na GraphicPoison.

Mrs. Punk
Cześć. Jestem Mrs.Punk, dla znajomych Punk, dla rodziny Kinga. Mam 17 lat. Z blogowaniem bawię się już od dobrych kilku lat, zaczynało się od opowiadań, które piszę nadal pod innym nickiem. Grafiką zajmuję się od - trudno powiedzieć. Z przerwami będzie chyba rok. Pierwsze kroki stawiałam w Photofiltre, dopiero gdy nabyłam Adobe Photoshop CS3 zajęłam się graficzkowaniem "na poważnie".  Moje dwie pasje - pisanie i grafikę - oddzielam od siebie.
Moje dwie życiowe miłości to Robert Pattinson i Philip Brooks, znany jako CM Punk. Och, tak, namiętnie oglądam wrestling, pomimo że jestem dziewczyną. Jestem także maniaczką muzyki i molem książkowym. Chyba wystarczy.

Forain (dawniej Natx)
Witam, hej, cześć i czołem :) Z tej strony Natx. Co do swojego wieku, to powiem tylko tyle, że uczęszczam do gimnazjum xD. Jeśli chodzi o moje blogowanie, to aktywna jestem od 2013 roku. Piszę opowiadania FF, także ktoś może mnie kojarzyć :). Grafiką zajmuję się od 1 września 2014 roku, czyli dość niedawno. Mój start i naprowadzenie na dobrą drogę zawdzięczam Invisible z tego bloga. Gdyby nie ona, podejrzewam, że nie było by mnie tu teraz. Tworzyć zaczęłam w Adobe Photoshop CS4 i CS5, z czasem przerzuciłam się na CS6. Moimi pasjami są: grafika komputerowa, muzyka oraz pisanie. 3 moje miłości życia.
Zakochana po uszy jestem również w serialu El Barco i El Internado. Kocham język hiszpański i uczę się go już od 3,5 roku.

Sezam
Witam. Z tej strony Sezam, Trve Sezam, Sejzam. Jak kto woli. Jestem 20-letnią studentką wojskowej uczelni. Wiem, jestem stara. Grafiką zajmuję się od roku 2009, ale w blogosferze jestem generalnie od około roku. Korzystam z Adobe Photoshop CC 2014. Poza grafiką interesuję się rysunkiem, czasami jakieś prace sprzedaję, ale ogólnie jestem leniem i mi się nie chce nic robić (co już pewnie zauważyliście) :D mam też totalnie odmienny gust, co przejawia się np. słuchaniem czarnej muzyki :D tak, tej najcięższej, bo nie stronię od black metalu; lubię też matematysię i fizysię, po czym można polemizować o mojej normalności. Na (nie)szczęście na moim kierunku są jeszcze bardziej szurnięte osoby, które codziennie przyprawiają mnie o pogłębianie urazu psychicznego; także nie jest ze mną aż tak źle. Poza tym uwielbiam oglądać filmy, seriale i anime. A tutaj oglądam już wszelakie, jedynie nie znoszę sci-fi i tanich romansów.

Konstelacja
Dzień Dobry lub Guten Tag, jak mawiają Niemcy. Jestem Konstelacja i mam 17 lat. Z racji, że mieszkam w Niemczech, jestem nieco z tyłu z programem nauczania i tak oto będę teraz dopiero zaczynała pierwszą liceum. Grafiką zajmuję się od kolo 8/10 lat, chociaż swoich prac nigdy nie publikowałam. Grafika mojego autorstwa powstaje w Photoshopie CS6, lecz i Gimp nie jest mi obcy. Kiedyś moją pasją było pisanie opowiadań (marzyłam nawet o wydaniu książki), jednak wraz z upływem czasu spędzonego w Niemczech straciłam dar słowa, chociaż nadal uwielbiam czytać. W czasie wolnym zaczytuję się wszelakimi mitologiami. Powiedzmy, że wciąż zastanawiam się nad swoją przyszłością, którą - jak na razie - wiążę z astrofizyką lub weterynarią. Jestem zodiakalnym wodnikiem, co mówi o mnie praktycznie wszystko. Od kilku lat jestem największą fanką OneRepublic, Jamesa Arthura oraz Sebastiana Stana. Mogłabym godzinami opowiadać o tym, jak uwielbiam filmy o superbohaterach Marvela. Muzyka to to, po co żyję. Możecie się ode mnie spodziewać wielu prac z postaciami z seriali lub filmów. Uwielbiam blockbustery! Jestem też nieco sarkastyczna.
Moimi ulubionymi serialami są Vikings, GoT, X Factor, Przyjaciele, How I Met Your Mother, za to moimi ulubionymi książkami "Intruz" Stephenie Meyer oraz "Percy Jackson" Ricka Riordana.

Alessa Belikov
Nie lubię przywitań, więc darujmy sobie ten moment i przejdźmy do rzeczy! Na imię mi Aleksandra, ale Ola zdecydowanie wystarczy — i nie dopuszczam do siebie innych zdrobnień. Mam 15 lat, a grafiką zajmuję się już drugi rok. Zaczęłam pod innym nickiem, ale ciii, nie gadajmy o tych ciemnych czasach. Pod obecnym pseudonimem zaczęłam publikować na Graphics Temptation, a ostatnio otworzyłam również szabloniarnię — Secret Templates.
Oprócz grafiki uwielbiam pisać. Przelewanie uczuć na kartkę papieru (choć zwykle jest to kartka w Wordzie) jest dla mnie czymś niesamowitym i chciałabym właśnie z tym związać swoją przyszłość. Kiedyś pisałam fanficki, dzisiaj pracuję nad całkiem własnymi projektami. Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie, ale zawsze warto próbować!
Książki i seriale to moja miłość. Fantastyka jest zdecydowanie moim ulubionym gatunkiem, choć nie pogardzę dobrym kryminałem czy wzruszającym romansem. Tak właściwie przeczytam i obejrzę wszystko, co choć trochę mnie wciągnie. Moimi ulubionymi seriami są: Harry Potter, Akademia wampirów oraz Niezgodna. Jeśli chodzi o seriale, Agenci T.A.R.C.Z.Y., Reign, Teen Wolf i The 100 to moja czołówka! I moja największa miłość, czyli muzyka. Rock, metal — to uwielbiam, ale nie pogardzę fajnym elektronicznym kawałkiem lub wolną balladą z pianinem w tle.
Trochę się rozpisałam, ups.

Stephi
Więcej wkrótce.

Scar
Nienawidzę się witać, przedstawiać ani nic z tych rzeczy, ale jak mus to mus :) Mam na imię Weronika, nie Wera, tylko Weronika. Kto mnie nazwie "Wera" trafia na czarną listę :P Mam 20 lat. Grafiką zajmuję się od blisko sześciu lat, pisaniem opowiadań - dziesięć lat. Od dawien dawna kocham książki i wielką przyjemność sprawia mi pisanie różnych historii. Obecnie jestem w trakcie pisania dwóch książek na Wattpadzie. Wszystkie moje obecne "dzieła" znajdziesz tu. Poza pisaniem zajmuję się również grafiką (co jest w sumie oczywiste patrząc na to, gdzie czytasz tę historię xD). Od dwóch lat prowadzę swojego prywatnego bloga - Scargraf. Oczywiście wcześniej skakałam z bloga na blog, uczyłam się, nabierałam doświadczenia i skończyło się na tym, że prowadzę jednego bloga od ponad dwóch lat!
Cóż... Nie wiem co jeszcze mogłabym o sobie napisać więc po prostu już to skończę. W razie czego, uzupełnię :D 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz