1 sierpnia 2016

152. Been waitin' at these crossroads forever and a day

Mrs.Punk
Cześć! Aż trudno mi uwierzyć, że znów się pojawiam w miarę regularnie i mam nieco rzeczy do pokazania. Jak nie ja, mam wrażenie, że ktoś mnie podmienił. W każdym razie jestem, dopóki mogę, bo właściwie cały sierpień mam wyjazdowy. Jadę ze znajomymi nad jezioro, a potem do Gdańska na czas jarmarku i będzie naprawdę cudownie! Mam tylko nadzieję, że pogoda nam dogodzi, bo na razie to lato jest dość wadliwe. U was też? Nie jest ciepło, jest parno i duszno, a potem nagle leje. Może człowieka trafić. A teraz, nie przedłużając, grafika. 


Najbardziej lubię drugą. Chyba. A na trzeciej jest mój mąż. 

Dużo Kristen, ale... ona jest taka piękna. Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że jest paskudna.

 Współprace ze StrayHeart. :)


StrayHeart
Witam was ponownie! Nie będę się tutaj za bardzo rozpisywać, bo ta notka jest głównie po to, żebyście mogli sobie pooglądać prace ;) Przypominam tylko, że przyjmuję zamówienia na szablony! Jeśli są jacyś chętni, to zapraszam do skontaktowania się ze mną ;) Jeśli też jest jakiś chętny do wykonania współpracy - również zapraszam ;)
(Pierwszy nagłówek to współpraca z Trve Sezam)
 
 

Konstelacja

Witajcie, kochani! Jak Wam mijają wakacje? Mi dość nudnawo, ale dzięki temu jest przynajmniej czas coś poczytać. Aktualnie wzięłam za lekturę Stary Człowiek I Morze. Muszę przyznać, że dzięki tej książce chodzi mi po głowie już od jakiegoś czasu nagłówek utrzymany w morskich klimatach... Może uda mi się go zrobić do kolejnej notki ;) 
Nie wiem jak większość z Was, ale ja już tęsknię za szkołą. Jestem tak zwanym kujonem, chociaż po prostu lubię się uczyć i brakuje mi tego. W końcu ile seriali można oglądać? Mam wrażenie, że wszystko, co warte obejrzenia, już dawno odhaczyłam z mojej listy seriali do nadrobienia.
Muzycznie jestem zaintrygowana Bring Me The Horizon. Uwielbiam Satelite. Poza tym odkryłam na nowo moją miłość do Tyrone Wells ** 
Może i mam dzisiaj niewiele, ale nie będziecie na mnie źli, prawda? <3

Sygnatury
(Pierwsza to współpraca z Forain **)

Nagłówki
(pierwszy z Erenae, 3 i 4 z Alessą Belikov)

Koloryzacje

PNG'sy

Zapraszamy na otwarcie nowego bloga Erenae!

3 komentarze:

 1. Nagłówki StrayHeart to życie aaa *-* Poza tym trzecia sygnaturka Mrs. Punk i drugi nagłówek Konstelacji skradły moje serce ♥
  Ściskam cieplutko!

  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Nic dodać nic ująć. Wszystkie prace są cudowne jednak moimi faworytami są prace Konstelacji. Te kolorki, żywiołowość prac.
  Full Stop
  Pobieram koloryzacje i PNG'sy

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie na GV

  OdpowiedzUsuń
 3. Full Stop
  Pobieram teksturki i czcionki z notki 151. ♥
  izaa22.00@o2.pl

  OdpowiedzUsuń