5 lipca 2016

148. When You Said Your Last Goodbye


Forain
Hej wszystkim! Cóż ja mogę więcej powiedzieć... Notka jest tylko po to, by się pożegnać. Nie zobaczycie w niej dużo grafiki. W sumie to tylko dwie sygnatury. Wracając do tematu: znikam do końca wakacji z UH. Czy można to nazwać "urlopem"? Jak kto woli, niech tak to nazywa. Stwierdziłam, że nie ma sensu publikować grafiki, która i tak zdaje się na nic. Gdyby ktoś jeszcze ją troszku docenił... Boli mnie czytanie stu komentarzy, w których ani jednego słowa nie ma na temat moich prac. Nie mówię tutaj oczywiście o osobach, które zawsze to robią, czyli znajomych... Cóż... do zobaczenia we wrześniu!5 komentarzy:

 1. Oj, szkoda, że bierzesz urlop :< Ale rozumiem powody i mam nadzieję, że po wakacjach wrócisz ze zjawiskowymi pracami, które przyćmią wszystkie inne! ♥
  Ściskam cieplutko:*

  Alessa

  OdpowiedzUsuń
 2. Masz piękne prace. Szkoda, że idziesz na urlop. Mam pytanie czy jest możliwość, że gdy wrócisz mogłabyś zrobić grafikę dla kogoś. (jeśli dla kogoś robisz)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście, że tak! Możesz wpaść do mnie na prywatnego bloga i tam spróbować (lost-souls-graphics.blogspot.com)

   Usuń
 3. hasło: "I See You"
  Więc liczę iż Florian tylko chce odpocząć zebrać myśli ,wszak sama chyba zrobiłam sobie przerwę od grafik ,gdyż pracuje ,dziś wpłata i uszak nową klatkę więc zaszalałam .

  OdpowiedzUsuń