13 czerwca 2014

61. They say I'm too young to love you

Cześć! Trochę mnie tu nie było... chociaż to z drugiej strony mało zauważalna nieobecność. W każdym razie powód prosty - szkoła. Poprawianie ocen, stres... do tego w międzyczasie po imprezie graficznej wpadłam w pewien rodzaju dołek, zresztą nie tylko graficzny. Nadal zastanawiam się czy dobrze wybrałam szkoły, profile. Szczególnie dzisiaj. 
Jeśli chodzi o grafikę to prace, które widzicie robiłam niedawno (przed chwilą) i nie wyglądają one tak jakbym chciała. Chociaż drugi nawet mi się podoba. Nie wiem z jakim czasem wrócę do starej formy. Textury natomiast były robione jeszcze przed imprezą, wtedy kiedy dodawałam poprzednie. Z dużych jestem zadowolona, małe to wycinki z mojego ulubionego szablonu, który robiłam. 
Nie przynudzając:

Nagłówki:

Textury duże:

Textury do ikon:

To tyle. Chciałabym, żeby tego było więcej... ale nie wiem czym się zająć. Ostatnio też jestem pochłonięta książką. "Gorączka" - czytał ktoś? Polecam ;)
Zamówień nie przyjmuję.

10 komentarzy:

 1. Nagłówki cudowne! <3 Ten drugi najlepszy ♥
  hurricane - pobieram tekstury! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. O nowa notka i to od kogo? ;>
  Ja profili na szczęście jestem pewna. Moja przyjaciółka do samego końca nie miała pojęcia co wybrać i dalej nie wie co dalej.
  Ten drugi nagłówek jest super! Jak ty robisz nagłówki "przed chwilą" to ja ci zazdroszczę, że one tak wychodzą. Nie pisz takich rzeczy dziewczyno po w kompleksy powpadamy wszyscy!
  Hurricane - teksturki są moje. ;p
  Pozdrawiam cieplutko! ^^

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A to zaskoczenie, nie? :D
   Ja coraz niestety coraz bardziej wątpliwa i w tej sytuacji idealnie rozumiem Twoją przyjaciółkę. Uważam, że niepotrzebnie każą nam się tak ukierunkować... bo tak naprawdę to zamyka wiele dróg, a jesteśmy w takim wieku, że możemy jeszcze zmienić zdanie.
   Po prostu... długa przerwa robi swoje, szczególnie jeśli chodzi o nastawienie do własnych prac. Ale cieszę się, że podoba ci się tamten nagłówek, bo z niego jestem naprawdę zadowolona ;)
   Niech służą ;*
   Również pozdrawiam ;**

   Usuń
 3. hurricane, pobieram sobie większość dodatków :D

  OdpowiedzUsuń
 4. hurricane

  Pobieram koloryzacje i tekstury do ikon z notki numer 57 i tekstury do ikon z tej notki c: A tak btw., śliczny drugi nagłówek *.*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oki doki, oby okazały się użyteczne :3
   Dziękuję bardzo <3

   Usuń
 5. hurricane

  Pobieram tekstury do ikon,

  OdpowiedzUsuń
 6. hurricane
  Pobieram tekstury.
  Są prześliczne ^^

  OdpowiedzUsuń