19 marca 2014

42. When we were younger


Hej!
 Jestem tu nową stażystką i witam Was wszystkich serdecznie :). Nigdy nie byłam zbyt dobra w powitaniach, dlatego na tym zakończę :) Na początku chciałabym podziękować StrayHeart, że dała mi szansę i przyjęła mnie do załogi. No cóż, nie będę za wiele gadać, bo to niezbyt chyba dobrze :)

Nagłówki:
Obie prace były robione dość dawno, ale nie miałam co z nimi zrobić, dlatego publikuję je tutaj :) Pierwszy nagłówek został zrobiony z myślą o moim blogu, ale zabrakło mi pomysłu na szablon. Drugi natomiast wysłałam StrayHeart przy naborze i, trochę zmieniony, pokazuję Wam :)

Koloryzacje:
Zaznaczę może, że są to moje pierwsze koloryzacje, dlatego proszę o wyrozumiałość :)

Stocki:

Szablony:
Ten był robiony na mojego bloga, ale "wisiał" na nim jakieś trzy dni, a nie jest chyba taki najgorszy, dlatego uważam, że nie powinien się marnować :)

Ten z kolei również pochodzi z mojego bloga, z tym że zamieniłam nagłówek, który zrobiłam tak sobie, do poćwiczenia :)

Hm, w sumie to by było na tyle. Mam nadzieję, że moje prace przypadną Wam do gustu i że będzie mi się tu fajnie i miło pracowało. NIE WYKONUJĘ zamówień, ale jestem otwarta na propozycje. W następnym poście również pojawią się stocki, tym razem z mężczyznami i może jakieś inne, kilka koloryzacji, może jakiś szablon minimalistyczny i coś z propozycji, jeśli takowe się pojawią :).
Pozdrawiam serdecznie!

6 komentarzy:

 1. Hej! Miło cię poznać, twoja grafika od razu przypadła mi do gustu. Bardzo spodobał mi się drugi szablon, jest cudowny *.*

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ładne *-* moje faworyty to nagłówek nr 2 i szablon nr 1 (ale wszystkie są śliczne *-*)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieję, że uda Ci się zostać tu na stałe, bo Twoja grafika jest naprawdę śliczna :) Drugi nagłówek skradł moje serce, naprawdę. Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 4. hej :) miło mi :)
  Przede wszystkim kupiłaś mnie tym postem!! dlaczego? otóż przede wszystkim pracami z Miasta kości i piosenką Imagine Dragons ♥
  radzisz sobie znakomicie! pamiętaj praktyka czyni mistrza :D czekam na next ! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. hurricane
  pobieram stocki :) x

  OdpowiedzUsuń
 6. hurricane.

  Pobrałam dodatki z postów: 4, 11, 13, 29. Kredyt w zakładce "Kredyty". Dziękuję i pozdrawiam! :)

  http://graphic-way.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń